Нови артикули
ХИДРАВЛИЧЕН ЦИЛИНДЪР МОНО 80/70-250
| ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ | |
| Връщане или замяна: | 14 дни |
| Гаранция: | 2 години |
| Максимално налягане: | 250 бара |
| Максимална скорост: | 0,5 м/с |
| Сила на разширение на цилиндъра (250 бара): | 9,62 тона |
| Сила на разширение на цилиндъра (180 бара): | 6,93 тона |
| Вътрешен диаметър на буталото: | 80 мм |
| Диаметър на пръта на буталото: | 70 мм |
| Ход на хидравличния цилиндър: | 250 мм |
| Тегло: | 19,5 кг |
РАЗМЕРИ

| Код | ХИДРАВЛИЧЕН ЦИЛИНДЪР МОНО | D (ход на цилиндъра) | E |
| мм | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Хидравлични цилиндри МОНО
Хидравличният цилиндър преобразува хидравличната енергия в линейна сила и съответно движение. Те работят на базата на закона на Паскал и използват силата, генерирана от налягането на затворена течност – масло. Когато хидравличната течност се изпомпва към едната страна на цилиндъра, тя задвижва буталото, като създава линейно движение.
Нашите хидравлични цилиндри МОНО представляват надеждна мощност в една посока.
Едностранно действащите хидравлични цилиндри са проектирани да осигуряват надеждна и контролирана сила в една посока – идеални за вдигане, притискане, накланяне или за захващане, където тежестта или външна сила връща пръта в първоначалната му позиция.
Основни характеристики:
- Проста и здрава конструкция
- Автоматично прибиране с помощта на външна сила или гравитация
- Ниски разходи за поддръжка и дълъг експлоатационен живот
- Налични в различни дължини на хода и диаметри на буталото или пръта
Едностранно действащите хидравлични цилиндри се използват в различни индустрии, включително земеделие, машинно инженерство, строителство, корабостроене, енергетика, хранително-вкусова промишленост и автомобилостроене.





