Нови артикули
ХИДРАВЛИЧЕН ЦИЛИНДЪР МОНО 40/30-100
| ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ | |
| Връщане или обмен: | 14 дни |
| Гаранция: | 2 години |
| Макс. налягане: | 250 бара |
| Макс. скорост: | 0,5 м/с |
| Сила на разширение на цилиндъра (250 бара): | 1,77 тона |
| Сила на разширение на цилиндъра (180 бара): | 1,27 тона |
| Вътрешен диаметър на буталото: | 40 мм |
| Диаметър на буталния прът: | 30 мм |
| Ход на хидравличния цилиндър: | 100 мм |
| Тегло: | 2,5 кг |
РАЗМЕРИ

| Код | ХИДРАВЛИЧЕН ЦИЛИНДЪР МОНО | D (ход на цилиндъра) | E |
| мм | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Хидравлични цилиндри МОНО
Хидравличен цилиндър преобразува хидравличната енергия в линейна сила и съответното движение. Те работят на принципа на закона на Паскал и използват силата, генерирана от налягането на затворена течност – масло. Когато хидравличната течност се изпомпва към едната страна на цилиндъра, тя избутва буталото, създавайки линейно движение.
Нашите хидравлични цилиндри МОНО представляват надеждна сила в една посока.
Еднопосочните хидравлични цилиндри са проектирани да осигурят надеждна и контролирана сила в една посока – идеални за вдигане, пресоване, накланяне или захващане, където гравитацията или външна сила връща пръта в оригиналното му положение.
Основни характеристики:
- Проста и здрава конструкция
- Автоматично прибиране чрез външна сила или гравитация
- Ниски разходи за поддръжка и дълъг експлоатационен живот
- Налични в различни дължини на хода и диаметри на буталото или пръта
Еднопосочните хидравлични цилиндри се използват в различни индустрии, включително селско стопанство, машиностроене, строителство, корабостроене, енергетика, хранително-вкусова промишленост и автомобилостроене.





