    HÜDRAULIKA RÕHULÜLITI K57 30-300 BAR (MAX.500BAR)
    HÜDRAULILINE RÕHULÜLITI K57 30-300 BAR (MAX.500BAR)
    Toote kood:
    13100
    OEM:
    Maksumäär
    22 %
    Hind ilma KM-ta:
    Hind koos KM-ga:
    Ref:
    9
    LISA KORVI
    Kirjeldus:
    Tarnija:
    Hispaania
    Temperatuurivahemik:
    -20 / 90°C
    Tagastamine või vahetamine:
    14 päeva
    elektrivool:
    5A
    elektripinge:
    250V
    Toote kaal:
    0.40 kg
    Garantii:
    6 kuud
    max. reguleeritav rõhk:
    30-300 bar
    max. rõhk:
    500 bar