    HYDRAULIC CAST IRON PUMP UNI40-87CC-220 BAR LEFT
    Toote kood:
    13177
    OEM:
    Maksumäär
    22 %
    Hind ilma KM-ta:
    Hind koos KM-ga:
    Ref:
    16
    LISA KORVI
    Kirjeldus:
    Tarnija:
    Türgi
    Pöörlemise suund:
    vasak
    max. tööpressuur:
    220 bar
    Tagastamine või vahetamine:
    ei ole võimalik
    Toote kaal:
    17 kg
    Garantii:
    6 kuud
    max. rõhk:
    240 bar