Uued tooted
MINI HÜDRAULILINE JÕUÜKSUS 12V DC - 1.6kW = 2.1cc - 8 liitrit - ühefaasiline seade (metall)
Toote kood:
10442
OEM:
9990000003686
Maksumäär
22 %
Hind ilma KM-ta:
278,69 EUR
Hind koos KM-ga:
340,00 EUR
Ref:
34
| Date tehnice | |
| Furnizor: | Turcia |
| Putere motor: | 1.6 kW |
| Debit pompă: | 2.1 cc |
| Debit agregat: | 5.6 lit/min |
| Volum rezervor: | 8 litri |
| Presiune max. de lucru: | 155 bar |
| Returnare sau schimb: | 14 zile |
| Rotații: | 2500 rpm |
| Tensiune: | 12 V |
Descriere:
Mini agregatele hidraulice sunt unități independente. Funcționează folosind un motor electric pentru a genera presiune hidraulică necesară pentru acționarea motoarelor, cilindrilor, lifturilor auto, cilindrilor hidraulici și altor aplicații.
Schema de conectare


- Polul negativ (−) al bateriei se conectează la polul negativ (−) al motorului DC (albastru).
- Polul pozitiv (+) al bateriei se conectează la terminalul de cupru din dreapta al contactorului.
- Cablul contactorului se conectează între polul pozitiv (+) al motorului DC (roșu) și terminalul de cupru din stânga al contactorului.
- Cablul dublu combinat se conectează la terminalul supapei.
- Cablul albastru (sau negru, în funcție de serie) se conectează la polul negativ (−) al motorului DC.
- Cablul roșu (sau galben/verde, în funcție de serie) se conectează la terminalul de cupru al contactorului.
- Cablul alb se conectează la terminalul gri al contactorului, care este mai departe de motor.
- Cablul termic se conectează la terminalul gri al contactorului, care este mai aproape de motor.










