Uued tooted
MINI HÜDRAULILINE JÕUÜKSUS 12V DC - 1.6kW = 2.1cc - 8 lit - 2x kahe suunaga seade (metall)
Toote kood:
11286
OEM:
9990000017522
Maksumäär
22 %
Hind ilma KM-ta:
383,61 EUR
Hind koos KM-ga:
468,00 EUR
Ref:
14
| Tehnilised andmed | |
| Tarnija: | Türgi |
| Mootori võimsus: | 1.6 kW |
| Pumba vooluhulk: | 2.1 cc |
| Agregaadi vooluhulk: | 5.6 lit/min |
| Paagi maht: | 8 liitrit |
| Max. töörõhk: | 155 bar |
| Tagastus või vahetus: | 14 päeva |
| Pöörded: | 2500 rpm |
| Pinge: | 12 V |
Kirjeldus:
Mini hüdraulilised agregaadid on iseseisvad üksused. Need töötavad elektrimootori abil, mis tekitab hüdraulilise rõhu, mis on vajalik mootorite, silindrite, tõsteseadmete, hüdrosilindrite ja muude rakenduste käitamiseks.
Ühendusskeem


- Aku negatiivne (−) klemm ühendatakse DC-mootori negatiivse (−) klemmiga (sinine).
- Aku positiivne (+) klemm ühendatakse kontaktori parempoolse vaskklemmiga.
- Kontaktori kaabel ühendatakse DC-mootori positiivse (+) klemmi (punane) ja kontaktori vasakpoolse vaskklemmi vahele. Ühendatud kahejuhtmelised kaablid ühendatakse ventiili klemmidele.
- Nelja juhtmega kaabel koos pistikuga ühendatakse DC-mootori negatiivse (−) klemmiga.
- Kollane kaabel ühendatakse kontaktori vaskklemmiga.
- Üks must kaabel ühendatakse kontaktori halli klemmiga.
- Termokaabel ühendatakse kontaktori halli klemmiga, mis asub mootorile lähemal.









