Uued tooted
MINI HÜDRAULILINE JÕUÜKSUS 24V DC - 2.2kW = 2.1cc - 8 lit - 2x kahekordne toimiv seade (metall)
Toote kood:
10443
OEM:
9990000003693
Maksumäär
22 %
Hind ilma KM-ta:
391,80 EUR
Hind koos KM-ga:
478,00 EUR
Ref:
15
| Tehnilised andmed | |
| Tarnija: | Türgi |
| Mootori võimsus: | 2,2 kW |
| Pumba vooluhulk: | 2,1 cc |
| Agregaadi vooluhulk: | 5,8 lit/min |
| Paagi maht: | 8 liitrit |
| Maks. töörõhk: | 210 bar |
| Tagastus või vahetus: | 14 päeva |
| Pöörded: | 2500 rpm |
| Pinge: | 24 V |
Kirjeldus:
Mini hüdraulilised agregaadid on iseseisvad üksused. Need töötavad elektrimootori abil, mis tekitab hüdraulilise rõhu, mis on vajalik mootorite, silindrite, tõsteseadmete, hüdrosilindrite ja muude rakenduste käitamiseks.
Ühendusskeem


- Aku (−) klemm ühendatakse DC-mootori negatiivse (−) klemmiga (sinine).
- Aku positiivne (+) klemm ühendatakse kontaktori parempoolse vaskklemmiga.
- Kontaktori kaabel ühendatakse DC-mootori positiivse (+) klemmi (punane) ja kontaktori vasakpoolse vaskklemmi vahele. Kombineeritud kahejuhtmelised kaablid ühendatakse ventiili ühendustele.
- Neljajuhtmeline kaabel pistikuga ühendatakse DC-mootori negatiivse (−) klemmiga.
- Kollane kaabel ühendatakse kontaktori vaskklemmiga.
- Üks must kaabel ühendatakse kontaktori halli klemmiga.
- Termokaabel ühendatakse kontaktori halli klemmiga, mis on mootorile lähemal.









