Uued tooted
MINI HÜDRAULILINE JÕUÜKSUS 380V AC (1.5 kW) - 5.8 cc - 8.2 lit/min - paak 6 lit
Toote kood:
10448
OEM:
9990000003747
Maksumäär
22 %
Hind ilma KM-ta:
377,05 EUR
Hind koos KM-ga:
460,00 EUR
Ref:
37
| Tehnilised andmed | |
| Tarnija: | Türgi |
| Mootori võimsus: | 1,5 kW |
| Pumba vooluhulk: | 5,8 cc |
| Agregaadi vooluhulk: | 8,2 lit/min |
| Paagi maht: | 6 liitrit |
| Max. töörõhk: | 92 bar |
| Ventil: | kahetoimeline seade |
| Tagastus või vahetus: | 14 päeva |
| Pöörded: | 1500 rpm |
| Pinge: | 380 V |
Kirjeldus:
Mini hüdraulilised агрегaadid on iseseisvad seadmed. Need töötavad elektrimootori abil, mis tekitab hüdraulilise rõhu mootorite, silindrite, veoautokraanade, hüdrosilindrite ja muude rakenduste käitamiseks.

Tarnija:
Türgi
Mootori võimsus:
1.5 kW
pumba vool:
5.8 cc
koguvool:
8.2 l/min
Tanki maht:
6 liitrit
max. tööpressuur:
92 bar
klapp:
kahepoolne kokkupanek
Tagastamine või vahetamine:
14 päeva
Pöörded:
1500 p/min
Pinge:
380 V






%20110%20bar%20-%205,8%20cc%20-%208,2%20lit_min%20-%20tank%206%20lit.jpg)


