Novi proizvodi
MINI HIDRAULIČNI AGREGAT 12V DC - 1,6kW = 2,1cc - 8 lit - 2x dvosmjerni sklop (kovinski)
Šifra:
11286
OEM:
9990000017522
Stopa poreza
22 %
Cijena bez PDV:
383,61 EUR
Cijena sa PDV:
468,00 EUR
Ref:
14
| Tehnički podaci | |
| Dobavljač: | Turska |
| Snaga motora: | 1.6 kW |
| Protok pumpe: | 2.1 cc |
| Protok agregata: | 5.6 lit/min |
| Volumen spremnika: | 8 litara |
| Maks. radni tlak: | 155 bar |
| Povrat ili zamjena: | 14 dana |
| Okretaji: | 2500 rpm |
| Napon: | 12 V |
Opis:
Mini hidraulični agregati su samostalne jedinice. Rade tako da pomoću elektromotora stvaraju hidraulički tlak potreban za pogon motora, cilindara, autodizalica, hidrauličnih cilindara i drugih aplikacija.
Spojna shema


- Negativni (−) pol akumulatora povezuje se na negativni (−) pol DC motora (plavi).
- Pozitivni (+) pol akumulatora povezuje se na desni bakreni priključak kontaktora.
- Kabel kontaktora povezuje se između pozitivnog (+) pola DC motora (crveni) i lijevog bakrenog priključka kontaktora. Združeni dvožilni kabeli povezuju se na priključke ventila.
- Četverožilni kabel s konektorom na kraju povezuje se na negativni (−) pol DC motora.
- Žuti kabel povezuje se na bakreni priključak kontaktora.
- Jedan crni kabel povezuje se na sivi priključak kontaktora.
- Termički kabel povezuje se na sivi priključak kontaktora koji je bliže motoru.









