Új termékek
HIDRAULIKUS HENGER MONO 60/50-400
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Visszatérés vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 2 év |
| Max. nyomás: | 250 bar |
| Max. sebesség: | 0,5 m/s |
| Hengertérfogat-erő (250 bar): | 4,91 tonna |
| Hengertérfogat-erő (180 bar): | 3,53 tonna |
| Dugattyú belső átmérője: | 60 mm |
| Dugattyúrúd átmérője: | 50 mm |
| Hidraulikus henger löket: | 400 mm |
| Súly: | 13,7 kg |
MÉRETEK

| Kód | HIDRAULIKUS HENGER MONO | D (henger löket) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
MONO hidraulikus hengerek
Egy hidraulikus henger a hidraulikus energiát lineáris erővé és az abból eredő mozgássá alakítja. Működésük Pascal törvényén alapulnak, és a zárt folyadék (olaj) nyomásából származó erőt használják fel. Amikor hidraulikus folyadékot pumpálnak a henger egyik oldalára, az a dugattyút tolja, létrehozva ezzel egyenes vonalú mozgást.
A mi MONO hidraulikus hengereink megbízható erőt képviselnek egy irányban.
Egyirányú hidraulikus hengereket úgy terveztek, hogy megbízható és szabályozott erőt szolgáltassanak egy irányban – ideálisak emelésre, préselésre, döntésre vagy szorításra, ahol a dugattyúrúd a gravitáció vagy külső erő hatására visszatér eredeti helyzetébe.
Főbb jellemzők:
- Egyszerű és masszív kialakítás
- Automatikus visszahúzás külső erő vagy gravitáció segítségével
- Alacsony karbantartási költségek és hosszú élettartam
- Különböző lökethosszokban, valamint dugattyú- vagy rúdszámokban elérhető
Egyirányú hidraulikus hengereket különféle iparágakban használnak, többek között a mezőgazdaságban, gépiparban, építőiparban, hajógyártásban, energetikában, élelmiszeriparban és az autóiparban.





