Új termékek
HIDRAULIKUS HENGER MONO 60/50-700
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Visszavétel vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 2 év |
| Max. nyomás: | 250 bar |
| Max. sebesség: | 0,5 m/s |
| Henger kitoló erő (250 bar): | 4,91 tonna |
| Henger kitoló erő (180 bar): | 3,53 tonna |
| Dugattyú belső átmérője: | 60 mm |
| Dugattyúrúd átmérője: | 50 mm |
| Hidraulikus henger löket: | 700 mm |
| Súly: | 19,5 kg |
MÉRETEK

| Kód | MONO HIDRAULIKUS HENGER | D (henger löket) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
MONO Hidraulikus Hengerek
Egy hidraulikus henger a hidraulikus energiát lineáris erővé és az ebből eredő mozgássá alakítja át. Működésük Pascal törvényén alapul, és egy zárt folyadék - olaj - nyomásából származó erőt hasznosítanak. Amikor a hidraulikus folyadékot a henger egyik oldalára pumpálják, az a dugattyút tolja, ezáltal lineáris mozgást hoz létre.
MONO hidraulikus hengereink megbízható erőt képviselnek egy irányban.
Az egyműködésű hidraulikus hengerek úgy vannak tervezve, hogy megbízható és szabályozott erőt adjanak át egy irányban – ideálisak emeléshez, sajtoláshoz, billentéshez vagy szorításhoz, ahol a dugattyúrúd visszatérését a gravitáció vagy külső erő biztosítja az eredeti helyzetébe.
Fő jellemzők:
- Egyszerű és masszív kivitel
- Automatikus visszahúzás külső erő vagy gravitáció segítségével
- Alacsony karbantartási költség és hosszú élettartam
- Különböző lökethosszúságokban, valamint dugattyú vagy rúd átmérőkkel elérhető
Az egyműködésű hidraulikus hengereket különféle iparágakban használják, beleértve a mezőgazdaságot, gépészetet, építőipart, hajógyártást, energiaszektort, élelmiszeripart és autóipart.





