Nauji produktai
HIDRAULINIS CILINDRAS 50/40-250
| TECHNINIAI DUOMENYS | |
| Grąžinimas ar keitimas: | 14 dienų |
| Garantija: | 2 metai |
| Maks. slėgis: | 250 barų |
| Maks. greitis: | 0,5 m/s |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (250 barų): | 3,14 tonos |
| Cilindro išsiplėtimo jėga (180 barų): | 2,26 tonos |
| Kylio vidinis skersmuo: | 50 mm |
| Kylio strypo skersmuo: | 40 mm |
| Hidraulinio cilindro eiga: | 250 mm |
| Svoris: | 6,7 kg |
MATMENYS

| Kodas | Cilindras | D (eiga) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hidrauliniai cilindrai MONO
Hidraulinis cilindras paverčia hidraulinę energiją į linijinę jėgą ir atitinkamą judesį. Jie veikia pagal Paskalio dėsnius ir naudoja slėgio sukuriamą jėgą uždaroje terpėje – alyvoje. Kai hidraulinė alyva pumpuojama į cilindro vieną pusę, ji stumia stūmoklį, sukurdama linijinį judesį.
Mūsų MONO hidrauliniai cilindrai atstovauja patikimą jėgą viena kryptimi.
Vienpakopiai hidrauliniai cilindrai sukurti tiekti patikimą ir kontroliuojamą jėgą viena kryptimi – idealūs kėlimui, spaudimui, pasvėrimui ar fiksavimui, kai stiebo sugrąžinimui į pradinę padėtį naudojama gravitacija arba išorinė jėga.
Pagrindinės savybės:
- Paprasta ir tvirta konstrukcija
- Automatinis susitraukimas naudojant išorinę jėgą arba gravitaciją
- Mažos priežiūros išlaidos ir ilgas tarnavimo laikas
- Galimi įvairaus ilgio eiga ir stūmoklio arba strypo skersmenys
Vienpakopiai hidrauliniai cilindrai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant žemės ūkį, mechanikos inžineriją, statybą, laivų gamybą, energetiką, maisto pramonę ir automobilių pramonę.





