Nauji produktai
MINI HIDRAULINIS BLOKAS 12V DC - 0.8KW = 0.5CC - 1.5 LITRŲ - VIENOS KRYPTIES ASAMBLĖJA (PVC) SU MANUALINE PUMP
Produkto kodas:
13872
OEM:
9990000151813
Mokesčių tarifas
22 %
Kaina be PVM:
286,89 EUR
Kaina su PVM:
350,00 EUR
Ref:
7
| Techniniai duomenys | |
| Tiekėjas: | Turkija |
| Variklio galia: | 0.8 kW |
| Siurblio srautas: | 0.5 cc |
| Agregato srautas: | 1.75 litrai |
| Rezervuaro tūris: | 1.5 litrai |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Maitinimas: | 12V DC |
| Produkto svoris: | 6 kg |
| Garantija: | 6 mėnesiai |
| Sriegis: | 1/4" |
| Max. RPM: | 3500 rpm |
| Max. slėgis: | 220 bar |
Aprašymas:
Mini hidrauliniai agregatai yra savarankiški įrenginiai. Jie veikia naudodami elektros variklį, kuris sukuria hidraulinį slėgį, reikalingą varikliams, cilindrams, keltuvams, hidrauliniams cilindrams ir kitoms sistemoms.
Jungimo schema


- Akumuliatoriaus neigiamas (−) polius jungiamas prie DC variklio neigiamo (−) poliaus (mėlynas).
- Akumuliatoriaus teigiamas (+) polius jungiamas prie dešiniojo kontaktoriaus varinio gnybto.
- Kontaktoriaus kabelis jungiamas tarp DC variklio teigiamo (+) poliaus (raudonas) ir kairiojo kontaktoriaus varinio gnybto.
- Sujungtas dviejų laidų kabelis jungiamas prie vožtuvo jungties.
- Mėlynas kabelis (arba juodas, priklausomai nuo serijos) jungiamas prie DC variklio neigiamo (−) poliaus.
- Raudonas kabelis (arba geltonas/žalias, priklausomai nuo serijos) jungiamas prie kontaktoriaus varinio gnybto.
- Baltas kabelis jungiamas prie kontaktoriaus pilko gnybto, esančio toliau nuo variklio.
- Terminis kabelis jungiamas prie kontaktoriaus pilko gnybto, esančio arčiau variklio.









