Nauji produktai
MINI HIDRAULINIS JĖGOS BLOKAS 12V DC - 1.6kW = 2.1cc - 8 litrai - vienfazis įrenginys SU MANUALINIU SIURBLIU
Produkto kodas:
20024
OEM:
9990000093380
Mokesčių tarifas
22 %
Kaina be PVM:
384,43 EUR
Kaina su PVM:
469,00 EUR
Ref:
10
| Techniniai duomenys | |
| Tiekėjas: | Turkija |
| Variklio galia: | 1.6 kW |
| Siurblio srautas: | 2.1 cc |
| Agregato srautas: | 5.6 l/min |
| Rezervuaro tūris: | 8 litrai |
| Maks. darbinis slėgis: | 155 bar |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Apsisukimai: | 2500 rpm |
| Įtampa: | 12 V |
Aprašymas:
Mini hidrauliniai agregatai yra savarankiški įrenginiai. Jie veikia naudodami elektros variklį, kuris sukuria hidraulinį slėgį, reikalingą varikliams, cilindrams, keltuvams, hidrauliniams cilindrams ir kitoms sistemoms.
Jungimo schema


- Akumuliatoriaus neigiamas (−) polius jungiamas prie DC variklio neigiamo (−) poliaus (mėlynas).
- Akumuliatoriaus teigiamas (+) polius jungiamas prie dešiniojo kontaktoriaus varinio gnybto.
- Kontaktoriaus kabelis jungiamas tarp DC variklio teigiamo (+) poliaus (raudonas) ir kairiojo kontaktoriaus varinio gnybto.
- Sujungtas dviejų laidų kabelis jungiamas prie vožtuvo jungties.
- Mėlynas kabelis (arba juodas, priklausomai nuo serijos) jungiamas prie DC variklio neigiamo (−) poliaus.
- Raudonas kabelis (arba geltonas/žalias, priklausomai nuo serijos) jungiamas prie kontaktoriaus varinio gnybto.
- Baltas kabelis jungiamas prie kontaktoriaus pilko gnybto, esančio toliau nuo variklio.
- Terminis kabelis jungiamas prie kontaktoriaus pilko gnybto, esančio arčiau variklio.










