Nauji produktai
MINI HIDRAULINIS JĖGOS BLOKAS 24V DC - 2.2kW = 2.1cc - 8 lit - vienfazis surinkimas (metalinis)
Produkto kodas:
10444
OEM:
9990000003709
Mokesčių tarifas
22 %
Kaina be PVM:
286,89 EUR
Kaina su PVM:
350,00 EUR
Ref:
12
| Techniniai duomenys | |
| Tiekėjas: | Turkija |
| Variklio galia: | 2,2 kW |
| Siurblio srautas: | 2,1 cc |
| Agregato srautas: | 5,8 lit/min |
| Rezervuaro tūris: | 8 litrai |
| Maks. darbinis slėgis: | 210 bar |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Apsisukimai: | 2500 rpm |
| Įtampa: | 24 V |
Aprašymas:
Mini hidrauliniai agregatai yra savarankiški įrenginiai. Jie veikia naudodami elektros variklį, kuris sukuria hidraulinį slėgį, reikalingą varikliams, cilindrams, keltuvams, hidrauliniams cilindrams ir kitoms sistemoms.
Jungimo schema


- Akumuliatoriaus neigiamas (−) polius jungiamas prie DC variklio neigiamo (−) poliaus (mėlynas).
- Akumuliatoriaus teigiamas (+) polius jungiamas prie dešiniojo kontaktoriaus varinio gnybto.
- Kontaktoriaus kabelis jungiamas tarp DC variklio teigiamo (+) poliaus (raudonas) ir kairiojo kontaktoriaus varinio gnybto.
- Sujungtas dviejų laidų kabelis jungiamas prie vožtuvo jungties.
- Mėlynas kabelis (arba juodas, priklausomai nuo serijos) jungiamas prie DC variklio neigiamo (−) poliaus.
- Raudonas kabelis (arba geltonas/žalias, priklausomai nuo serijos) jungiamas prie kontaktoriaus varinio gnybto.
- Baltas kabelis jungiamas prie kontaktoriaus pilko gnybto, esančio toliau nuo variklio.
- Terminis kabelis jungiamas prie kontaktoriaus pilko gnybto, esančio arčiau variklio.









