Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 50/40-700
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maksimālais spiediens: | 250 bāri |
| Maksimālais ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 3,14 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 2,26 tonnas |
| Piestata iekšējais diametrs: | 50 mm |
| Piestata stienīša diametrs: | 40 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 700 mm |
| Svars: | 13,3 kg |
IZMĒRI

| Kods | Cilindrs | D (gājiens) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un rezultējošā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma sūknēšana tiek novirzīta uz vienu cilindra pusi, tas pārvieto piestatu, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienā virzienā darbojošie hidrauliskie cilindri ir paredzēti uzticama un kontrolēta spēka nodrošināšanai vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, presēšanai, slīpēšanai vai stiprināšanai, kur stienis tiek atgriezts sākotnējā pozīcijā ar gravitācijas vai ārējas spēka palīdzību.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkāpšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādos gājiena garumos un piestata vai stienīša diametros
Vienā virzienā darbojošie hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu industrijā.





