Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 50/40-800
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maksimālais spiediens: | 250 bāri |
| Maksimālais ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 3,14 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 2,26 tonnas |
| Stienīša iekšējais diametrs: | 50 mm |
| Stienīša diametrs: | 40 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 800 mm |
| Svars: | 14,1 kg |
IZMĒRI

| Kods | Cilindrs | D (gājiens) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un tam sekojošā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma - eļļas - spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma plūsma tiek iepumpēta cilindram vienā pusē, tā spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienpusējās darbības hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, presēšanai, noliekšanai vai saspiešanai, kur rokturi atgriež sākotnējā stāvoklī gravitācija vai ārēja spēka iedarbība.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un robusta konstrukcija
- Automātiska atsitiena funkcija, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienpusējās darbības hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu ražošanā.





