Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 60/50-1000
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 4,91 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 3,53 tonnas |
| Piestāta iekšējais diametrs: | 60 mm |
| Šķērssvira stieņa diametrs: | 50 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 1000 mm |
| Svars: | 23 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un radītajā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma - eļļas - spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma spiediens tiek pielietots vienai cilindra pusei, tas pārvieto piestatu, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir paredzēti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, presēšanai, slīdināšanai vai skavēšanai, kur gravitācija vai ārēja spēks atgriež stieni tā sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un robusta konstrukcija
- Automātiska atvilkšana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un piestatu vai stieņu diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





