Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 60/50-150
| TEHNISKA INFORMĀCIJA | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 4,91 tonna |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 3,53 tonnas |
| Stieņa iekšējais diametrs: | 60 mm |
| Šķērsstienim diametrs: | 50 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 150 mm |
| Svars: | 7,8 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un tam sekojošā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma spiediens - eļļa. Kad hidrauliskā šķidruma sūknē uz vienu cilindra pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, slīpumam vai satvēršanai, kur gravitācija vai ārēja spēka iedarbība atgriež stieni sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un robusta konstrukcija
- Automātiska atsūkšana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs darba mūžs
- Pieejams dažādos gājiena garumos un virzuļa vai stieņa diametros
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehānikā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





