Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 60/50-200
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 4,91 tonna |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 3,53 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 60 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 50 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 200 mm |
| Svars: | 9 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindra MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārajā spēkā un radītajā kustībā. To darbība balstās uz Paskāla likumu, izmantojot spēku, ko rada ierobežota šķidruma - eļļas spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek pumpēts uz vienu cilindra pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, spiešanai, slīpšanai vai aizvēršanai, kad gravitācija vai ārējais spēks atgriež stieni sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atsaucība, izmantojot ārējo spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejams dažādos gājiena garumos un virzuļa vai stieņa diametros
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā rūpniecībā, būvniecībā, kuģubūvē, enerģētikā, pārtikas industrijā un automobiļu nozarē.





