Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 60/50-350
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maksimālais spiediens: | 250 bāri |
| Maksimālais ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 4,91 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 3,53 tonnas |
| Stienīša iekšējais diametrs: | 60 mm |
| Stienīša diametrs: | 50 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 350 mm |
| Svars: | 12,5 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju par lineāru spēku un radīto kustību. Tie darbojas, pamatojoties uz Pasāļa likumu, izmantojot spēku, kas rodas slēgtā šķidrumā — eļļā — radītā spiediena dēļ. Kad hidrauliskais šķidrums tiek pumpēts uz vienu cilindra pusi, tas virza virzuļa kustību, radot lineāru pārvietojumu.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, noliešanai vai satvēršanai, kur stieņa atgriešanos sākotnējā pozīcijā nodrošina gravitācija vai ārēja spēka ietekme.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkāpšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskos cilindrus izmanto dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehānikā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





