Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 60/50-900
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maksimālais spiediens: | 250 bāri |
| Maksimālais ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra paplašināšanās spēks (250 bāri): | 4,91 tonnas |
| Cilindra paplašināšanās spēks (180 bāri): | 3,53 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 60 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 50 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 900 mm |
| Svars: | 21,8 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilndi MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un ar to saistītajā kustībā. Tie darbojas, pamatojoties uz Pascāla likumu, izmantojot spiediena radīto spēku ierobežotā šķidruma – eļļas –ākumā. Kad hidrauliskā šķidruma spiediens tiek novirzīts uz vienu cilindra pusi, tas virza virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, presēšanai, slīdināšanai vai saspiešanai, kur stienis tiek atgriezts sākotnējā pozīcijā ar gravitācijas vai ārējo spēku palīdzību.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkāpšanās, izmantojot ārējo spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un autotransporta nozarē.





