Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 50/40-350
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 3,14 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 2,26 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 50 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 40 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 350 mm |
| Svars: | 8,3 kg |
IZMĒRI

| Kods | Cilindrs | D (gājiens) | E |
| mm | |||
| 14427 | 50/40-100 | 100 | 230 → 330 |
| 14428 | 50/40-150 | 150 | 280 → 430 |
| 14429 | 50/40-200 | 200 | 330 → 530 |
| 14430 | 50/40-250 | 250 | 380 → 630 |
| 14431 | 50/40-300 | 300 | 430 → 730 |
| 14432 | 50/40-350 | 350 | 480 → 830 |
| 14433 | 50/40-400 | 400 | 530 → 930 |
| 14434 | 50/40-450 | 450 | 580 → 1030 |
| 14435 | 50/40-500 | 500 | 630 → 1130 |
| 14436 | 50/40-550 | 550 | 680 → 1230 |
| 14437 | 50/40-600 | 600 | 730 → 1330 |
| 14438 | 50/40-700 | 700 | 830 → 1530 |
| 14439 | 50/40-800 | 800 | 930 → 1730 |
| 14440 | 50/40-900 | 900 | 1030 → 1930 |
| 14441 | 50/40-1000 | 1000 | 1130 → 2130 |
Hidrauliskie cilindra MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un tai sekojošā kustībā. Tie darbojas saskaņā ar Pasāla likumu un izmanto spiediena spēku, ko rada ierobežota šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek pumpēts uz vienu cilindra pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienpusējās darbības hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, noliekšanai vai fiksēšanai, kur stienis atgriežas sākotnējā pozīcijā gravitācijas vai ārējas spiediena ietekmē.
Galvenās iezīmes:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atvilkšana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienpusējās darbības hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un auto nozarē.





