    REDUKTORU KOMPLEKTS 1:1.35 (22HP-16KW) IZPLATĪTĀJAM L:770
    SAMAZINĀTĀJU KOMPLEKTS 1:1.35 (22HP-16kW) TRĪS ZOBU L:770
    Produkta kods:
    13916
    OEM:
    Nodokļu likme
    22 %
    Cena bez PVN:
    Cena ar PVN:
    Ref:
    1
    Pievienot grozam
    Apraksts:
    ALU reduktoru komplekts izplatītājam ar garumu 770mm.
    Piegādātājs:
    Polija
    Atgriešana vai apmaiņa:
    14 dienas
    produkta svars:
    16.70 kg
    Ievades apgriezieni:
    540 apgr./min
    izejas RPM:
    729 apgr./min
    Garantija:
    6 mēneši
    Slodze:
    22 ZS (16 kW)
    izejošā vārpsta:
    2x vārpsta 25mm
    pārnesuma attiecība:
    Materiāls:
    mājoklis - alumīnijs
    eļļa:
    0.75 l eļļas smērvielas
    ievades vārpsta:
    35xd28xB8
    izejošais griezes moments:
    210 Nm