Novi proizvodi
MINI HIDRAULIČNI AGREGAT 12V DC - 0,8kW = 0,5cc - 1,5 lit - JEDNOSMJERNI SKLOP SA RUČNOM PUMPOM (PVC)
Šifra:
13872
OEM:
9990000151813
Stopa poreza
22 %
Cijena bez PDV:
286,89 EUR
Cijena sa PDV:
350,00 EUR
Ref:
7
| Tehnički podaci | |
| Dobavljač: | Turska |
| Snaga motora: | 0.8 kW |
| Protok pumpe: | 0.5 cc |
| Protok agregata: | 1.75 litara |
| Volumen spremnika: | 1.5 litara |
| Povrat ili zamjena: | 14 dana |
| Napajanje: | 12V DC |
| Težina proizvoda: | 6 kg |
| Jamstvo: | 6 mjeseci |
| Navoj: | 1/4" |
| Maks. RPM: | 3500 rpm |
| Maks. tlak: | 220 bar |
Opis:
Mini hidraulični agregati su samostalne jedinice. Djeluju tako da pomoću elektromotora stvaraju hidraulički tlak potreban za pogon motora, cilindara, autodizalica, hidrauličnih cilindara i drugih aplikacija.
Spojna shema


- Negativni (−) pol akumulatora povezuje se na negativni (−) pol DC motora (plavi).
- Pozitivni (+) pol akumulatora povezuje se na desni bakreni priključak kontaktora.
- Kabel kontaktora povezuje se između pozitivnog (+) pola DC motora (crveni) i lijevog bakrenog priključka kontaktora.
- Združeni dvožilni kabel povezuje se na priključak ventila.
- Plavi kabel (ili crni, ovisno o seriji) povezuje se na negativni (−) pol DC motora.
- Crveni kabel (ili žuto/zeleni kabel, ovisno o seriji) povezuje se na bakreni priključak kontaktora.
- Bijeli kabel povezuje se na sivi priključak kontaktora, koji je udaljeniji od motora.
- Termički kabel povezuje se na sivi priključak kontaktora, koji je bliži motoru.









