Novi proizvodi
MINI HIDRAULIČNI AGREGAT 12V DC - 1,6kW = 2,1cc - 8 lit - JEDNOSMJERNI SKLOP SA RUČNOM PUMPOM
Šifra:
20024
OEM:
9990000093380
Stopa poreza
22 %
Cijena bez PDV:
384,43 EUR
Cijena sa PDV:
469,00 EUR
Ref:
10
| Tehnički podaci | |
| Dobavljač: | Turska |
| Snaga motora: | 1.6 kW |
| Protok pumpe: | 2.1 cc |
| Protok agregata: | 5.6 l/min |
| Volumen spremnika: | 8 litara |
| Maks. radni tlak: | 155 bar |
| Povrat ili zamjena: | 14 dana |
| Okretaji: | 2500 rpm |
| Napon: | 12 V |
Opis:
Mini hidraulični agregati su samostalne jedinice. Djeluju tako da pomoću elektromotora stvaraju hidraulički tlak potreban za pogon motora, cilindara, autodizalica, hidrauličnih cilindara i drugih aplikacija.
Spojna shema


- Negativni (−) pol akumulatora povezuje se na negativni (−) pol DC motora (plavi).
- Pozitivni (+) pol akumulatora povezuje se na desni bakreni priključak kontaktora.
- Kabel kontaktora povezuje se između pozitivnog (+) pola DC motora (crveni) i lijevog bakrenog priključka kontaktora.
- Združeni dvožilni kabel povezuje se na priključak ventila.
- Plavi kabel (ili crni, ovisno o seriji) povezuje se na negativni (−) pol DC motora.
- Crveni kabel (ili žuto/zeleni kabel, ovisno o seriji) povezuje se na bakreni priključak kontaktora.
- Bijeli kabel povezuje se na sivi priključak kontaktora koji je udaljeniji od motora.
- Termički kabel povezuje se na sivi priključak kontaktora koji je bliži motoru.










