Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 60/50-200
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retourneren of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cilinder uitzettingskracht (250 bar): | 4,91 ton |
| Cilinder uitzettingskracht (180 bar): | 3,53 ton |
| Binnen diameter zuiger: | 60 mm |
| Diameter zuigerstang: | 50 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 200 mm |
| Gewicht: | 9 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van cilinder) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hydraulische Cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en daarmee gepaard gaande beweging. Ze werken volgens de wet van Pascal en benutten de kracht die wordt opgewekt door de druk van een ingesloten vloeistof – olie. Wanneer hydraulische vloeistof aan één zijde van de cilinder wordt gepompt, duwt deze de zuiger en ontstaat er een lineaire beweging.
Onze MONO hydraulische cilinders zijn betrouwbare krachtbronnen in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor tillen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de zuigerstang door de zwaartekracht of een externe kracht terugkeert naar de oorspronkelijke positie.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatische terugtrekking met behulp van externe kracht of zwaartekracht
- Laag onderhoud en lange levensduur
- Verkrijgbaar in verschillende slagen en piston- of stangdiameters
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse industrieën, waaronder landbouw, werktuigbouwkunde, bouw, scheepsbouw, energie, de voedingsindustrie en de automotive sector.





