Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 70/60-1000
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cilinder uitbreekkracht (250 bar): | 7,07 ton |
| Cilinder uitbreekkracht (180 bar): | 5,09 ton |
| Diameter binnenzijde zuiger: | 70 mm |
| Diameter zuigerstang: | 60 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 1000 mm |
| Gewicht: | 31,3 kg |
AANAFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van cilinder) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hydraulische cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en de daaruit voortvloeiende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en gebruiken de kracht die wordt opgewekt door de druk van een opgesloten vloeistof - olie. Wanneer hydraulische vloeistof aan één kant van de cilinder wordt gepompt, duwt deze de zuiger, waardoor lineaire beweging ontstaat.
Onze MONO hydraulische cilinders staan voor betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor tillen, persen, kantelen of klemmen, waarbij zwaartekracht of een externe kracht de zuigerstang terugbrengt naar de oorspronkelijke positie.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatische terugtrekking met behulp van externe kracht of zwaartekracht
- Lage onderhoudskosten en lange levensduur
- Verkrijgbaar in verschillende slagen en zuiger- of stangdiameters
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse sectoren, waaronder landbouw, werktuigbouwkunde, bouw, scheepsbouw, energie, voedingsindustrie en de automobielindustrie.





