Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 70/60-400
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retour of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cilinder uitschuifkracht (250 bar): | 7,07 ton |
| Cilinder uitschuifkracht (180 bar): | 5,09 ton |
| Zuiger binnendiameter: | 70 mm |
| Zuigerstang diameter: | 60 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 400 mm |
| Gewicht: | 18,7 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van cilinder) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hydraulische cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en de daaruit voortvloeiende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en maken gebruik van de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een ingesloten vloeistof - olie. Wanneer hydraulische vloeistof naar één kant van de cilinder wordt gepompt, duwt deze de zuiger en ontstaat er een lineaire beweging.
Onze MONO hydraulische cilinders staan voor betrouwbare kracht in één richting.
Enkelwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor tillen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de zuigerstang wordt teruggebracht naar de oorspronkelijke positie door middel van zwaartekracht of een externe kracht.
Belangrijkste kenmerken:
- Eenvoudige en robuuste constructie
- Automatisch terugtrekken door externe kracht of zwaartekracht
- Lage onderhoudskosten en lange levensduur
- Beschikbaar in diverse slaglengtes en zuiger- of stangdiameters
Enkelwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse industrieën, waaronder landbouw, werktuigbouw, bouw, scheepsbouw, energie, voedingsindustrie en de automotive sector.





