Nieuwe artikelen
HYDRAULISCHE CILINDER MONO 80/70-500
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Retourneren of ruilen: | 14 dagen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Max. druk: | 250 bar |
| Max. snelheid: | 0,5 m/s |
| Cilinder uitbreekkracht (250 bar): | 9,62 ton |
| Cilinder uitbreekkracht (180 bar): | 6,93 ton |
| Zuiger binnendiameter: | 80 mm |
| Zuigerstang diameter: | 70 mm |
| Slag van hydraulische cilinder: | 500 mm |
| Gewicht: | 29,6 kg |
AFMETINGEN

| Code | HYDRAULISCHE CILINDER MONO | D (slag van cilinder) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hydraulische cilinders MONO
Een hydraulische cilinder zet hydraulische energie om in lineaire kracht en de resulterende beweging. Ze werken op basis van de wet van Pascal en maken gebruik van de kracht die wordt gegenereerd door de druk van een ingesloten vloeistof - olie. Wanneer hydraulische vloeistof aan één kant van de cilinder wordt gepompt, duwt dit de zuiger, wat een lineaire beweging veroorzaakt.
Onze MONO hydraulische cilinders vertegenwoordigen betrouwbare kracht in één richting.
Éénwerkende hydraulische cilinders zijn ontworpen om betrouwbare en gecontroleerde kracht in één richting te leveren – ideaal voor heffen, persen, kantelen of klemmen, waarbij de zuigerstang door zwaartekracht of een externe kracht terugkeert naar de oorspronkelijke positie.
Belangrijkste kenmerken:
- Simpele en robuuste constructie
- Automatische terugtrekking via externe kracht of zwaartekracht
- Lage onderhoudskosten en lange levensduur
- Verkrijgbaar in diverse slagen en zuiger- of stangdiameters
Éénwerkende hydraulische cilinders worden gebruikt in diverse sectoren, waaronder landbouw, werktuigbouw, bouw, scheepsbouw, energie, de voedingsmiddelenindustrie en de automotive industrie.





