Nieuwe artikelen
SET VERSNELLINGSKASTEN 1:1,3 (27HP-20kW) VOOR MESTSTROOIER L:450 - ALU
| Technische informatie | |
| Leverancier: | Polen |
| Retour of ruil: | 14 dagen |
| Garantie: | 6 maanden |
| Productgewicht: | 22,1 kg |
| Overbrengingsverhouding: | 1:1,3 |
| Invoersnelheid: | 540 rpm |
| Uitvoersnelheid: | 702 rpm |
| Uitgaande koppel: | 240 Nm |
| Draagvermogen: | 27 PK (20 kW) |
| Invoeras: | 1 3/8" Z6 (DIN 9611) |
| Uitvoeras: | 2x 25 mm as |
| Materiaal: | Aluminium |
| Smeermiddel: | Versnellingsbakolie (0,75 L) |
| Afstand tussen versnellingsbakken: | 450 mm |

Beschrijving
Hoogwaardige versnellingsbakset voor meststrooiers met een verhouding van 1:1,3, geschikt voor landbouwmachines tot 27 PK (20 kW). De versnellingsbakken zijn gemaakt van hoogwaardig aluminium, wat zorgt voor een lager systeemgewicht met behoud van hoge sterkte en betrouwbare werking, zelfs onder veeleisende werkomstandigheden.
De set bestaat uit een centrale versnellingsbak en twee zijversnellingsbakken die via assen met elkaar verbonden zijn. De afstand tussen hun assen is 450 mm.
Belangrijkste voordelen:
- lichtgewicht en duurzame aluminium constructie,
- 1:1,3 overbrengingsverhouding,
- geschikt voor meststrooiers en andere landbouwmachines,
- voor tractoraandrijfsystemen tot 27 PK (20 kW),
- betrouwbare en soepele werking,
- lager gewicht vergeleken met gietijzeren versies.






