Nowe produkty
SIŁOWNIK HYDRAULICZNY MONO 70/60-100
| DANE TECHNICZNE | |
| Zwrot lub wymiana: | 14 dni |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maks. ciśnienie: | 250 bar |
| Maks. prędkość: | 0,5 m/s |
| Siła rozprężania cylindra (250 bar): | 7,07 ton |
| Siła rozprężania cylindra (180 bar): | 5,09 ton |
| Średnica tłoka wewnętrzna: | 70 mm |
| Średnica tłoczyska: | 60 mm |
| Skok cylindra hydraulicznego: | 100 mm |
| Waga: | 9,3 kg |
WYMIARY

| Kod | CYLINDER HYDRAULICZNY MONO | D (skok cylindra) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Cylindry hydrauliczne MONO
Cylinder hydrauliczny przekształca energię hydrauliczną w siłę liniową i wynikający z niej ruch. Działają na podstawie prawa Pascala i wykorzystują siłę generowaną przez ciśnienie zamkniętego płynu - oleju. Gdy ciecz hydrauliczna jest pompowana na jedną stronę cylindra, wypycha tłok, tworząc ruch liniowy.
Nasze cylindry hydrauliczne MONO stanowią niezawodną siłę w jednym kierunku.
Jednokierunkowe cylindry hydrauliczne są zaprojektowane tak, aby dostarczać niezawodną i kontrolowaną siłę w jednym kierunku – idealne do podnoszenia, prasowania, przechylania lub zaciskania, gdzie grawitacja lub siła zewnętrzna cofają tłoczysko do pozycji wyjściowej.
Kluczowe cechy:
- Prosta i solidna konstrukcja
- Automatyczne cofanie przy użyciu siły zewnętrznej lub grawitacji
- Niskie koszty konserwacji oraz długa żywotność
- Dostępne w różnych długościach skoku oraz średnicach tłoka lub tłoczyska
Jednokierunkowe cylindry hydrauliczne są stosowane w różnych gałęziach przemysłu, w tym rolnictwie, inżynierii mechanicznej, budownictwie, stoczniarstwie, energetyce, przemyśle spożywczym oraz motoryzacyjnym.





