    0.25KW-MOTOR ELECTRIC MY 63 2-2_2780RPM 1FAZĂ PICIORUȘE+FLANGE-B3B5
    Cod produs:
    12756
    OEM:
    Rata impozitului
    22 %
    Preț fără TVA:
    Preț cu TVA:
    Ref:
    4
    ADĂUGA ÎN COȘ
    Descriere:​
    Pasul 1, cum să alegem motorul electric corespunzător din toate variantele oferite pe piață este să determinăm mai întâi dacă avem nevoie de motoare electrice monofazate (230V) sau motoare electrice trifazate (400V). Dacă suntem interesați de tăierea lemnului, alegem motoare electrice pentru ferăstraie circulare, dar trebuie să fim atenți între motoare electrice monofazate pentru ferăstraie circulare (230V)  și motoare electrice trifazate pentru ferăstraie circulare (400V).
    - Motoare electrice monofazate cu flanșă B3 sunt motoare electrice clasice cu piciorușe, cu o tensiune de 230V.
    Motoare electrice trifazate cu flanșă B3 sunt motoare electrice clasice cu piciorușe, cu o tensiune de 400V.
    - Putem alege de asemenea motoare electrice pentru ferăstraie circulare între monofazate 230V sau trifazate 400V.
    Pasul 3 selectăm puterea dorită a motorului electric, care în oferta noastră variază de la 0.18 kW la 315 kW.
    Furnizor:
    Polonia
    model:
    MY 63 2-2
    Returnare sau schimbare:
    14 zile
    Revoluții:
    2780 1/min
    curent electric:
    1.76 A
    Carcasă:
    aluminiu
    parametrii condensator:
    12 μF / 450 V
    tensiune electrică:
    230 V
    greutatea produsului:
    4.5 kg
    Garanție:
    1 an
    diametru ax:
    11 mm
    putere:
    0.25 kW