    TELESKOPISK CYLINDER 3 EXTENSIONER 1380MM-10TON
    Produktkod:
    13583
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    1
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Beskrivning:
    Den teleskopiska cylindern är kraftfull och pålitlig. Den består av tre steg.  Cylindrarna är designade för att arbeta vid ett arbetstryck av 180 bar. Underhållet av tippcylindern är enkelt – bara med tätningar.
    Användning:
    Viktiga säkerhetsinstruktioner:
    Leverantör:
    Italien
    Retur eller byte:
    14 dagar
    avsedd användning för:
    dubbel-sidig tippning
    Produktvikt:
    37 kg
    Garanti:
    6 månader
    för lastkapacitet [vid 180 bar]:
    10 ton
    cylinderslag:
    1380 mm
    skydd:
    inte målad
    komprimerad längd (min):
    640 mm